Movies
Ratings
10
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0