Titles you rated
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
Blue SwallowRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.5- Talking ArchitectRated ★ 3.5
Please Teach Me EnglishRated ★ 3.0
Anna MagdalenaRated ★ 3.5
A Walk to RememberRated ★ 3.5
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0
Great ExpectationsRated ★ 4.5
When I Turned NineRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.5
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
Parallel LifeRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5