Titles you rated
MoneyRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 2.5
The Quiet FamilyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5