Titles you rated
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0