Movies
Ratings
234
CruellaRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 0.5
AquamanRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
HeatRated ★ 5.0
The MistRated ★ 2.0
FailanRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 0.5