Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
AjinRated ★ 3.5- AjinRated ★ 4.0
The BlacklistRated ★ 2.0
The BlacklistRated ★ 3.5
ArrowRated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0- DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5