Titles you rated
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.5
KagemushaRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5
The Magic HourRated ★ 3.5
Dear DoctorRated ★ 2.5
Oppai VolleyballRated ★ 2.0
Midsummer's EquationRated ★ 3.5
Gou Gou, the CatRated ★ 3.0
A Scene at the SeaRated ★ 4.0- Ushijima the Loan SharkRated ★ 4.0
Andarushia: Megami no HoufukuRated ★ 3.0
UDONRated ★ 3.5
University of LaughsRated ★ 3.5
Samurai CatRated ★ 3.0
A Cheerful Gang Turns the EarthRated ★ 4.0
SwayRated ★ 4.0
Suite DreamsRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 3.5
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.5
2LDKRated ★ 3.0