Movies
Ratings
286
The Hateful EightRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
Ghost in the Shell Arise: Border 1 - Ghost PainRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 5.0
RoboCop 3Rated ★ 3.0
Sucker PunchRated ★ 3.0