Movies
Ratings
308
Midnight SunRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 2.5
TrainwreckRated ★ 3.0
Wild Wild WestRated ★ 1.0
The Diving Bell and the ButterflyRated ★ 5.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 4.0
Cruel IntentionsRated ★ 4.5
PapillonRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 4.5
Death Becomes HerRated ★ 3.5
Paris Can WaitRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 5.0
The Girl on the TrainRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 4.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0