Titles you rated
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 2.0
My MisterRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0
My Country: The New AgeRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
Drinking SoloRated ★ 2.0