Titles you rated
The Zone of InterestRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.0
1917Rated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
The RestlessRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0