Titles you rated
Master of StudyRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The VirusRated ★ 4.5
The Great WivesRated ★ 3.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5
My Secret HotelRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.5
Lovers of MusicRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Hogu's LoveRated ★ 3.0