Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.5
LooperRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 2.5
HindsightRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 4.0
War HorseRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.5