Titles you rated
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Miss CongenialityRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0
Moulin RougeRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5- HeroRated ★ 0.5
MonsterRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0