Titles you rated
The Good DinosaurRated ★ 2.0
Lord of the FliesRated ★ 3.0
Game of DeathRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
AliensRated ★ 2.0
The Last Boy ScoutRated ★ 4.0
Indian SummerRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 3.0
Tell Me SomethingRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0