Movies
Ratings
465
John WickRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
EragonRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 4.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5