Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0