Movies
Ratings
792
Mona Lisa SmileRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0