Series
Ratings
22
Super BandRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- おっさんずラブ SPRated ★ 3.0