Titles you rated
The King in LoveRated ★ 2.0
The Tale of NokduRated ★ 3.0
RememberRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The DropoutRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Mr. QueenRated ★ 0.5
StrangerRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The World's Most Extraordinary HomesRated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
Goodbye SoloRated ★ 4.5