Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Tabloid TruthRated ★ 2.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 2.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
JobsRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
OfficeRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 3.5