Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
SinnersRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Violent NightRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 2.5
Escape from PretoriaRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
The Electric StateRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
The Cloverfield ParadoxRated ★ 2.5