Titles you rated
Leap YearRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
Just FriendsRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 2.5
StardustRated ★ 3.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 2.5
No Strings AttachedRated ★ 2.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.5
Wrath of the TitansRated ★ 2.5
All for LoveRated ★ 3.0
FailanRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5