Titles you rated
MazinkaiserRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
I Remember YouRated ★ 0.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 1.5
Secret LoveRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0