Movies
Ratings
283
12 Angry MenRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0