Movies
Ratings
1692
Godzilla: The Planet EaterRated ★ 3.0
Godzilla: City on the Edge of BattleRated ★ 3.5
Godzilla: Planet of the MonstersRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
The Transporter RefueledRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 4.0
AllegiantRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0