Titles you rated
Win or LoseRated ★ 3.0
Dream ProductionsRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Tatami Time Machine BluesRated ★ 3.5
Andor Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
YonderRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Schmigadoon! Season 1Rated ★ 3.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.0
Light & Magic Season 1Rated ★ 3.5
Futurama Season 1Rated ★ 4.0