Movies
Ratings
144
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
The UnforgivenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5