Titles you rated
Dark NunsRated ★ 1.5- The WartRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
Crisis HotlineRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
MoraRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
CountdownRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 2.0
V for VengeanceRated ★ 1.0
Perfect DaysRated ★ 4.5