Series
Ratings
478- 태풍상사Rated ★ 3.5
Dynamite KissRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Goodbye SoloRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 3.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.5
Divorce Attorney ShinRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0