Movies
Ratings
548
ZodiacRated ★ 4.0
Boys Don't CryRated ★ 4.5
BurlesqueRated ★ 5.0
Red DragonRated ★ 3.5
Freedom WritersRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 5.0
FrankRated ★ 4.0
The Eighth DayRated ★ 4.5
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5