Series
Ratings
20
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0