Movies
Ratings
228- A Room of One’s OwnRated ★ 1.5
Brigsby BearRated ★ 3.0
Buffalo '66Rated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 2.5
ColorfulRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5- Peach GirlRated ★ 1.5
FamilyhoodRated ★ 2.0
DenialRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.0