Movies
Ratings
89
Nanny McPheeRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
GravityRated ★ 1.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0