Movies
Ratings
308
Draft DayRated ★ 4.5
One Week FriendsRated ★ 3.0
RocknRollaRated ★ 3.5
SnatchRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Tropic ThunderRated ★ 3.0
The Great PassageRated ★ 4.0
The Snow White Murder CaseRated ★ 4.0
A Most Wanted ManRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Kids ReturnRated ★ 4.5
SwayRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The NegotiatorRated ★ 3.0
Good Night, and Good Luck.Rated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0