Series
Ratings
13- 학교의 계단Rated ★ 0.5
- KashaRated ★ 1.5
- Togetherness Season 1Rated ★ 2.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 1.5
Childless ComfortRated ★ 1.0
Birth SecretRated ★ 1.5
The Three MusketeersRated ★ 2.5- The Last PuzzleRated ★ 1.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
Glorious DayRated ★ 3.0
Pots of GoldRated ★ 1.5- The Family Is ComingRated ★ 1.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0