Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0