Titles you rated
Pearl HarborRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The KingRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0