Movies
Ratings
290
Twelve MonkeysRated ★ 4.5
DittoRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Moby DickRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Midnight FMRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.5
Romeo + JulietRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0