Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Patlabor 2: The MovieRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
The World's EndRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 3.0
A Brighter Summer DayRated ★ 3.0
Buffalo '66Rated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0- The Reservoir GameRated ★ 3.5