Movies
Ratings
209
Late AutumnRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
WonderRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0