Movies
Ratings
152
FrequencyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The ClientRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5