Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Feast of the GodsRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
LastRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0- Super RookieRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.5
Pots of GoldRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0
New GirlRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0