Movies
Ratings
574
CobwebRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5- DreamRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 3.0
Day ShiftRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Blue, Painful, and BrittleRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5