Titles you rated
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0