Titles you rated
MovingRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5