Series
Ratings
43
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Soundtrack #1Rated ★ 2.5
Only One PersonRated ★ 5.0
Food Wars!Rated ★ 1.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 5.0
HappinessRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
2gether: The SeriesRated ★ 5.0
Laborhood on HireRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Star of the UniverseRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0