Titles you rated
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
WonderstruckRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Room No.7Rated ★ 1.5
New TrialRated ★ 2.0
The Last BlossomRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 0.5
Your Name.Rated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.5
VertigoRated ★ 4.5