Series
Ratings
64
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5- EXchange Season 3Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Divorced Singles Season 2Rated ★ 3.0
Divorced SinglesRated ★ 2.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Terrace House: Aloha StateRated ★ 2.0
Terrace House: Aloha StateRated ★ 3.0
Terrace House: Aloha StateRated ★ 2.0
Terrace House: Aloha StateRated ★ 2.0
Love Island AustraliaRated ★ 2.0