Movies
Ratings
70
DeadpoolRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 2.5